Trend

Halı Yıkama

Ottoman Halı Yıkama - 0541 733 00 59

Ottoman Halı Yıkama, 15 yıllık tecrübesi ile halı yıkama konusunda nelere dikkat edilmeli, hangi halılar ne şekilde yıkanmalı konularında açıklayıcı bilgilere değindi: Çorlu Halı Yıkama; müşterilerinin daha sağlık mekanlarda, çocukları ile beraber yaşayabilecekleri alanlarda halıların temizliği ile farkını ortaya koymaktadır. Her daim temizlik noktasında en titiz çalışmalar ile İstanbul da ismini duyurmuş ve ilk sırada yerini almıştır. Bu başarımızın en önemli 3 unsuru; halı temizliğinde profesyonel çalışmalarımız, ücretsiz servis hizmetlerimiz ve müşteri hizmetleridir.

Ottoman Halı Yıkama İle Halılarınız Nasıl Yıkanır?

Halı yıkama işlemleri evde kendi imkanlarınız ile yapılacak bir işlem gibi görünse de oldukça dikkat isteyen bir iştir. Özellikle halıların dokularına göre işlem görmesi, kullanılan temizleyici maddenin halı yapısına uygunluğu, kullanılan yıkama yöntemleri gibi birçok etken halı yıkamada önem arz eder. Çerkezköy Halı Yıkama, 16 başlıklı fırçalar yardımı ile halı yüzeyine eşit şekilde uygulama yaparak mükemmel bir temizlik ortaya çıkarır. Halılarda özellikle beyaz rengin ilk günkü formunu koruyabilmesi oldukça önemlidir. Bu sebeple beyaz halıların, ipek halı, bambu halı, el dokuması halılar, shaggy halılar, makine halıları, nepal halılar, yün halılar ve diğer özel dokulu halılar ayrı ayrı işlemlerden geçirilmektedir. Burada önemli olan bir diğer nokta müşterilerimize ait halıların kesinlikle birbirine temas ettirilmeden yıkama işlemine alınmasıdır. Çorlu koltuk yıkama olarak’da Halılarınız yıkanırken öncelikle çırpma işlemine alınır, çırpılan halılar yenilen su havuzunda ıslatılır ve buradan teker teker yıkama makinesine alınır. Her halı ayrı ayrı yıkanmaktadır. Bu işlem esnasında yine halınızın dokusuna uygun temizleyici kullanılmaktadır. Yıkanan halılarınız yine özel kurutma odalarında kurutularak tarafınıza en kısa sürede teslim edilir. Yaz mevsimlerinde de kurutma işlemi müşterinin talebine göre üzeri kapalı ancak hava ile temas eden odalarda sağlanabilmektedir.

Çorlu Halı Yıkama Ücretsiz Servis ve Müşteri Hizmetleri İle %100 Müşteri Memnuniyeti

Ottoman halı yıkama sizler için uzun yıllar aile sıcaklığında bir çalışmaya talibiz. Sizlerle, hizmet öncesinde ve sonrasında aile sıcaklığında bir iletişim ağıyla uzun yıllar çalışmayı isteriz. Bu çerçevede, ücretsiz servislerimizde halılarınızı teslim alan şoför ve sekreter ekibimiz, belirli periyotlarda eğitime tabi tutulmaktadır. Amacımız; halı yıkama hizmetinde en profesyonel çalışma ile evlerinizde ayaklarınızın güvenle yere basabilmesini, bebeğinizin güvenle halı üzerinde oyun oynayabilmesini sağlamaktır. Bunun için işimizi baştan sonra takip ederek, A kalite bir çalışma sergilemekteyiz. O halde; sizler de evlerinizde hijyen dolu halılarınızda güvenle yürümek istiyorsanız, sosyal medya hesaplarımız ve iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.      

 

Etiketler

Ottoman Halı Yıkama

Ottoman Halı Yıkama, Yorgan, Stor Perde ve Battaniye Yıkama. Garantili Temizlik Uygun Fiyat. Ottoman Halı Yıkama Fabrikası. iletişim : 0541 733 0059
Başa dön tuşu