Trend

Yorgan Yıkama

Ottoman Yorgan Yıkama - 0541 733 00 59

Çorlu yorgan yıkama hizmetleri, sizler için daha konforlu ve sağlıklı bir uykuya zemin hazırlamaktadır. Günün yorgunluğunu tertemiz bir yorgan ya da battaniyeye sarılarak atmak elbette eşsiz bir duygudur. Bütün yorgunluğunuzu atacağınız bir uykuda üzerinize örteceğiniz örtü sizin sağlığınız demektir.

Çorlu battaniye yıkama işlemi ve Çorlu halı yıkama işlemi, her türlü mikro organizmanın barındırıldığı bir yüzeyin arındırılması demektir. Uyurken terlemeniz, her gün kullanım olması gibi sebeplerle yorgan ve battaniyelerde kirlilik ile çok sık karşılaşılır. Ancak Tekirdağ şartlarında özellikle çalışan bayanların ince temizlik işlerine ayıracak vakitlerinin olmaması Çorlu battaniye&yorgan yıkama hizmetinin önemini ortaya koymaktadır.

Çorlu Yorgan Yıkama İşlemi

Battaniye&yorgan yıkama işlemi yapılırken en önemli ayrıntı aynı türden ürünlerin bir arada yıkanmasıdır. Farklı özelliklerde yorgan ya da battaniyelerin bir arada yıkanması ürünlerin yapılarını bozabilir.

Burada yıkama öncesinde yapılacak tasnif işlemi yıkamadaki kaliteyi arttıracaktır. Peki battaniye&yorgan türleri nelerdir, bunları kısaca inceleyelim:

  •   Yün Yorganlar

Yün yorgan yıkanırken en dikkat edilmesi gereken husus yorganın büyüklüğüdür. Yün, yapısı gereği çok iyi şekilde yıkanarak durulanması gerekmektedir. yıkama esnasında kokulu yumuşatıcılar kullanılması, temizlendikten sonra kullanımında memnuniyet sağlayacaktır. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra çok iyi şekilde kurutulmazsa çok ciddi şekilde koku yapabilmektedir. Yün yorganın kurumasının hızlı olması isteniyorsa, kurutma alanının nemden ve soğuktan kesinlikle uzak olması gerekmektedir.

  •   Pamuk Yorganlar

Pamuk yorganlar, pamuk dokusu sebebi ile hassas bir yıkama gerektirmektedir. Kurutma esnasında ise serme usulü bir kurutma yapılmalıdır. Aksi takdirde pamuklar tek bir yerde toplanacaktır. Bu da yorganın yapısını bozacaktır.

  •   Kuş Tüyü Yorganlar

Kuş tüyü yorganlar yıkaması oldukça kolaydır. İnce yapıları gereği kurutma işlemleri de aynı şekilde hızlı olmaktadır.

  •   Elyaf (hazır) Yorganlar

Elyaf, her ne kadar bir yün kadar ağır olmasa da yıkama ve kurutma işleminde yün kadar hassastır. Kuruma esnasında aynı kurallara dikkat etmek gerekmektedir.

Çorlu battaniye ve yorgan yıkama, huzur içerisinde bir uyku için tertemiz yorgan ve battaniyelere sahip olmanız için hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçerek yorgan ve battaniyelerinizi güvenle yıkatabilir ve yatağınızda sağlıklı şekilde uyuyabilirsiniz.

Etiketler

Ottoman Halı Yıkama

Ottoman Halı Yıkama, Yorgan, Stor Perde ve Battaniye Yıkama. Garantili Temizlik Uygun Fiyat. Ottoman Halı Yıkama Fabrikası. iletişim : 0541 733 0059
Başa dön tuşu